Po Translations Report (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: File name
da: Filnavn

en: Source
da: Kilde

en: Multilingual
da: Sprog

en: Folder path
da: Mappesti

en: Translated
da: Oversat

en: Translation
da: Oversættelse

en: Untranslated
da: Ikke oversat
