Podcast (using Views) (8.x-1.5) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Description field
fi: Kuvauskenttä

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: field
fi: kenttä

en: Title field
fi: Otsikkokenttä

en: Link field
fi: Linkkikenttä

en: Creator field
fi: Luojan kenttä

en: Publication date field
fi: Julkaisupäivämäärä-kenttä

en: GUID field
fi: GUID kenttä

en: The globally unique identifier of the RSS item.
fi: Maailmanlaajuisesti uniikki RSS elementin tunniste.

en: GUID is permalink
fi: GUID on ikilinkki

en: Guid settings
fi: Guid asetukset
