Podcast (using Views) (8.x-1.7) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: - None -
ca: - Cap -

en: Description field
ca: Camp descripció

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Generator
ca: Generador

en: Title field
ca: Camp títol

en: Link field
ca: Enllaç al camp

en: Creator field
ca: Camp creat per

en: Publication date field
ca: Camp data de publicació

en: GUID field
ca: Camp GUID

en: The globally unique identifier of the RSS item.
ca: L'identificador únic global de l'element RSS.

en: GUID is permalink
ca: GUID és el camp d'enllaç permanent

en: Guid settings
ca: Paràmetres del Guid
