Podcast (using Views) (8.x-1.7) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Description field
el: Πεδίο περιγραφής

en: Title field
el: Τίτλος πεδίου

en: Link field
el: Πεδίο συνδέσμου

en: Creator field
el: Πεδίο δημιουργού

en: GUID field
el: Πεδίο GUID
