Podcast (using Views) (8.x-1.7) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Language
nl: Taal

en: - None -
nl: - Geen -

en: Description field
nl: Beschrijvingsveld

en: Title field
nl: Titelveld

en: URL field
nl: URL-veld

en: Link field
nl: Link-veld

en: Creator field
nl: 'Creator'-veld

en: Publication date field
nl: Veld Publicatiedatum

en: GUID field
nl: GUID-veld

en: The globally unique identifier of the RSS item.
nl: De globale unieke ID van het RSS-item.

en: Guid settings
nl: Guid-instellingen
