Podcast (using Views) (8.x-1.7) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Language
tr: Dil

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Description field
tr: Açıklama alanı

en: Podcast
tr: Pod yayını

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Title field
tr: Başlık alanı

en: Link field
tr: Bağlantı alanı

en: Creator field
tr: Oluşturan alanı

en: Publication date field
tr: Yayınlanma tarihi alanı

en: GUID field
tr: GUID alanı

en: The globally unique identifier of the RSS item.
tr: RSS öğesinin evrensel olarak tekrarsız tanımlayıcısı

en: GUID is permalink
tr: GUID kalıcı bağlantıdır

en: Guid settings
tr: Guid ayarları
