Podcast (using Views) (8.x-1.9) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Language
et: Keel

en: - None -
et: - Puudub -

en: Description field
et: Kirjelduse väli

en: Title field
et: Tiitli väli

en: Link field
et: Lingi väli

en: Creator field
et: Autori väli

en: Publication date field
et: Avaldamise kuupäeva väli

en: GUID field
et: GUID väli

en: The globally unique identifier of the RSS item.
et: RSS elemendi globaalne identifikaator.

en: GUID is permalink
et: GUID on püsilink

en: Guid settings
et: Guid seaded
