Podcast Publisher (1.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: Off
ht: Fèmen

en: Changed
ht: Chanje
