Podcast Publisher (1.0.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Complete
ga: Déanta

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
