Podcast Publisher (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (57 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: On
tr: Açık

en: view
tr: görüntüle

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Image
tr: Resim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Feed
tr: Akış

en: Description field
tr: Açıklama alanı

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Summary
tr: Özet

en: Podcast
tr: Pod yayını

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Off
tr: Kapalı

en: Custom
tr: Özel

en: Desc
tr: Azalan

en: Duration
tr: Süre

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Token
tr: Simge

en: Changed
tr: Değişti

en: Complete
tr: Tamam

en: Apply
tr: Uygula

en: Subtitle
tr: Alt başlık

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Audio file
tr: Ses dosyası

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Title field
tr: Başlık alanı

en: Generates an RSS feed from a view.
tr: Bir gösterimden bir RSS beslemesi oluşturur.

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Link field
tr: Bağlantı alanı

en: Asc
tr: Artan

en: The field that is going to be used as the RSS item title for each row.
tr: Her satırda RSS öğesi başlığı olarak kullanılacak alan.

en: The field that is going to be used as the RSS item description for each row.
tr: Her bir satır için RSS öğesi açıklaması olarak kullanılacak alan.

en: Creator field
tr: Oluşturan alanı

en: Publication date field
tr: Yayınlanma tarihi alanı

en: Row style plugin requires specifying which views fields to use for RSS item.
tr: Satır stili eklentisi, RSS öğesi için kullanılacak görünüm alanının belirtilmesini gerektirir.

en: Display fields as RSS items.
tr: Alanları RSS öğeleri olarak göster.

en: The field that is going to be used as the RSS item pubDate for each row. It needs to be in RFC 2822 format.
tr: Her bir satır için RSS öğesi pubDate (yayınlama tarihi) olarak kullanılacak alan. RFC 2822 biçiminde olması gerekir.

en: GUID settings
tr: GUID ayarları

en: GUID field
tr: GUID alanı

en: The globally unique identifier of the RSS item.
tr: RSS öğesinin evrensel olarak tekrarsız tanımlayıcısı

en: GUID is permalink
tr: GUID kalıcı bağlantıdır

en: The RSS item GUID is a permalink.
tr: RSS öğesi GUID değeri kalıcı bir bağlantıdır.
