Podcast Publisher (1.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Author
is: Høvundur

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: view
is: vís

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: - None -
is: - Einki -

en: Category
is: Bólkur

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: Default
is: Standard

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Custom
is: Sergjørt

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Subtitle
is: Næsta yvirskrift
