Podcast Publisher (1.0.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: no
sr: не

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина
