Podcast Publisher (1.0.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (67 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Feed
ca: Canal

en: Name
ca: Nom

en: Description field
ca: Camp descripció

en: Save
ca: Desa

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Code
ca: Codi

en: Duration
ca: Durada

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Source
ca: Font

en: Changed
ca: Canviat

en: Complete
ca: Finalitza

en: Apply
ca: Aplica

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Explicit
ca: Explícit

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Title field
ca: Camp títol

en: Generates an RSS feed from a view.
ca: Genera un canal RSS a partir d'una vista.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Link field
ca: Enllaç al camp

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: The field that is going to be used as the RSS item title for each row.
ca: El camp que s'utilitzarà com a títol del canal RSS per a cada filera.

en: The field that is going to be used as the RSS item description for each row.
ca: El camp que s'utilitzarà com a descripció d'un element RSS per cada fila.

en: Creator field
ca: Camp creat per

en: Publication date field
ca: Camp data de publicació

en: Row style plugin requires specifying which views fields to use for RSS item.
ca: El connector d'estil de la fila necessita que s'especifiqui quins camps de views s'usaran pels elements del RSS.

en: Display fields as RSS items.
ca: Mostra els camps com a elements RSS.

en: GUID settings
ca: Configuració GUID

en: GUID field
ca: Camp GUID

en: The globally unique identifier of the RSS item.
ca: L'identificador únic global de l'element RSS.

en: GUID is permalink
ca: GUID és el camp d'enllaç permanent

en: The RSS item GUID is a permalink.
ca: L'element RSS és un enllaç permanent.
