Podcast Publisher (1.0.0-alpha6) - en to gl translation catalogue (49 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Description field
gl: Campo descripción

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Summary
gl: Resumo

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Block
gl: Bloque

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: Owner
gl: Propietario

en: Duration
gl: Duración

en: Authored on
gl: Creado en

en: Token
gl: Símbolos

en: Source
gl: Orixe

en: Today
gl: Hoxe

en: Changed
gl: Cambiado

en: Complete
gl: Completa

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Creator
gl: Creador

en: Title field
gl: Campo de título

en: Generates an RSS feed from a view.
gl: Xera unha canle  RSS dende unha vista.

en: The field that is going to be used as the RSS item title for each row.
gl: O campo que vai usar como título de elemento RSS para cada fila.

en: The field that is going to be used as the RSS item description for each row.
gl: O campo que se vai a utilizar como a descrición do elemento RSS para cada fila.

en: Row style plugin requires specifying which views fields to use for RSS item.
gl: O estilo do plug-in da fila necesita que se especifique que campos se usarán para o ítem RSS.

en: Display fields as RSS items.
gl: Mostrar os campos como ítems RSS.

en: The field that is going to be used as the RSS item pubDate for each row. It needs to be in RFC 2822 format.
gl: Campo que será usado como o elemento pubDate de cada elemento da RSS. Debe estar en formato RFC 2822.

en: GUID settings
gl: Axustes GUID

en: GUID field
gl: Campo GUID

en: The globally unique identifier of the RSS item.
gl: O identificador único global do ítem RSS.

en: The RSS item GUID is a permalink.
gl: O ítem RSS GUID é un enlace permanente.
