Podcast Publisher (1.0.0-alpha7) - en to az translation catalogue (60 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Links
az: Linklər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Feed
az: Nəticə

en: Description field
az: Təsvir sahəsi

en: Save
az: Saxla

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Keywords
az: Açar söz

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Separator
az: Ayırıcı

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Source
az: Mənbə

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Decimal
az: Onluq

en: Precision
az: Dəqiqlik

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Offset
az: Ofset

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: Generates an RSS feed from a view.
az: Görünüşdən RSS lenti yaradır.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
