Podcast Publisher (1.0.0-alpha7) - en to be translation catalogue (51 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: view
be: глядзець

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Links
be: Спасылкі

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Feed
be: Жывільнік

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: File size
be: Памер файла

en: Owner
be: Уладальнік

en: Duration
be: Працягласць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Source
be: Крыніца

en: Today
be: Сёння

en: Apply
be: Ужыць

en: Decimal
be: Дзесятковы

en: Precision
be: Дакладнасць

en: Subtitle
be: Падзагаловак
