Podcast Publisher (1.0.0-alpha7) - en to bs translation catalogue (34 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Source
bs: Izvor

en: Today
bs: Danas

en: Apply
bs: Primjeni

en: Precision
bs: Preciznost

en: Generates an RSS feed from a view.
bs: Generiši RSS feed iz view-a.
