Podcast Publisher (1.0.0-alpha7) - en to et translation catalogue (77 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: view
et: näita

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Links
et: Lingid

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Feed
et: Andmevoog

en: Description field
et: Kirjelduse väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Separator
et: Eraldaja

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: File size
et: Faili suurus

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Duration
et: Kestus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Source
et: Allikas

en: Today
et: Täna

en: Changed
et: Muudetud

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Apply
et: Rakenda

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Precision
et: Täpsus

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Offset
et: Nihe

en: Creator
et: Looja

en: Title field
et: Tiitli väli

en: Last 30 days
et: Viimased 30 päeva

en: Generates an RSS feed from a view.
et: Genereerib vaatest RSS-voo.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Image field
et: Pildi väli

en: Link field
et: Lingi väli

en: Asc
et: Kasvav

en: Creator field
et: Autori väli

en: Publication date field
et: Avaldamise kuupäeva väli

en: Display fields as RSS items.
et: Kuva välju RSS elementidena.

en: GUID settings
et: GUID seaded

en: GUID field
et: GUID väli

en: The globally unique identifier of the RSS item.
et: RSS elemendi globaalne identifikaator.

en: GUID is permalink
et: GUID on püsilink

en: The RSS item GUID is a permalink.
et: RSS elemendi GUID on permalink.

en: Guid settings
et: Guid seaded
