Podcast Publisher (1.0.0-alpha7) - en to hy translation catalogue (44 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Links
hy: Հղումներ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: File size
hy: Ֆայլի չափը

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Today
hy: Այսօր

en: Precision
hy: Ճշգրտություն
