Podcast Publisher (1.0.0-alpha7) - en to nn translation catalogue (36 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: view
nn: vis

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Apply
nn: Bruk

en: Subtitle
nn: Undertittel

en: - All -
nn: - Alle -
