Podcast Publisher (1.0.0-alpha7) - en to ps translation catalogue (36 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Links
ps: تړوني

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Source
ps: سرچينه

en: Today
ps: نن

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Title field
ps: سرليک ډګر

en: - All -
ps: - ټول -
