Podcast Publisher (1.0.0-alpha7) - en to sk translation catalogue (62 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Links
sk: Odkazy

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Description field
sk: Popis

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Duration
sk: Trvanie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Source
sk: Zdroj

en: Today
sk: Dnes

en: Changed
sk: Zmenené

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Apply
sk: Použiť

en: Decimal
sk: Desatinné číslo

en: Precision
sk: Presnosť

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Offset
sk: Ofset

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
