Podcast Publisher (1.0.0-alpha9) - en to he translation catalogue (66 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: view
he: צפיה

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Links
he: קישורים

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Feed
he: פיד

en: Description field
he: שדה תאור

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: תקציר

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Separator
he: מפריד

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: File size
he: גודל קובץ

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Duration
he: משך

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Token
he: אסימון

en: Source
he: מקור

en: Today
he: היום

en: Changed
he: השתנה

en: Complete
he: השלמה

en: Apply
he: החל

en: Decimal
he: דצימלי

en: Precision
he: דיוק

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Offset
he: היסט

en: Title field
he: שדה כותרת

en: Generates an RSS feed from a view.
he: מייצר הזנת RSS מהיבט.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
