Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Description
af: Beskrywing

en: Image
af: Beeld

en: Default
af: Verstek

en: Subtitle
af: Subtitel
