Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Image
eo: Bildo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Subtitle
eo: Subtitolo
