Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Image
jv: Gambar

en: Default
jv: Gawan

en: Theme
jv: Tema

en: Subtitle
jv: Sub judul
