Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Image
ro: Imagine

en: Default
ro: Implicit

en: Theme
ro: Temă

en: Subtitle
ro: Subtitlu
