Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Image
ru: Изображение

en: Default
ru: По умолчанию

en: Theme
ru: Тема

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Subtitle
ru: Подзаголовок

en: Minimal
ru: Минимальный

en: Theme: %theme
ru: Тема: %theme
