Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Image
ar: الصورة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Theme
ar: حلة

en: Media
ar: ميديا

en: Subtitle
ar: عنوان ثان

en: About
ar: حول

en: Minimal
ar: مختزل
