Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Image
az: Şəkil

en: Default
az: Susmaya görə

en: Theme
az: Tema

en: Subtitle
az: Altyazı

en: About
az: Haqqında
