Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Image
ja: 画像

en: Default
ja: デフォルト

en: Theme
ja: テーマ

en: Media
ja: メディア

en: Subtitle
ja: 見出し2

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト

en: Minimal
ja: 最少
