Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Minimal
kn: ಕನಿಷ್ಠ
