Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
