Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Image
ca: Imatge

en: Default
ca: Per defecte

en: Theme
ca: Tema

en: Media
ca: Multimèdia

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Minimal
ca: Mínima
