Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Image
et: Pilt

en: Default
et: Vaikimisi

en: Theme
et: Teema

en: Media
et: Meedia

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: About
et: Programmist

en: Minimal
et: Minimaalne
