Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Image
it: Immagine

en: Default
it: Predefinito

en: Theme
it: Tema

en: Subtitle
it: Sottotitolo

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni

en: Minimal
it: Minimale
