Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Image
ku: وێنە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان

en: About
ku: دەربارە

en: Minimal
ku: کەمترین
