Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: About
my: အကြောင်း
