Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Media
ne: मिडिया

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक

en: About
ne: बारेमा

en: Minimal
ne: न्यूनतम
