Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Image
nl: Afbeelding

en: Default
nl: Standaard

en: Theme
nl: Thema

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Minimal
nl: Minimaal
