Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Image
nn: Bilete

en: Default
nn: Standard

en: Subtitle
nn: Undertittel

en: Minimal
nn: Minimum
