Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Image
pl: Obraz

en: Default
pl: Domyślny

en: Theme
pl: Skórka

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Minimal
pl: Minimalistyczny
