Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: شرح

en: Image
fa: تصویر

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Theme
fa: پوسته

en: Media
fa: رسانه

en: Subtitle
fa: زیر عنوان

en: About
fa: درباره
