Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Description
ps: سپړنه

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: Theme
ps: ویینه

en: Media
ps: رسنۍ

en: About
ps: په اړه
