Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Image
sk: Obrázok

en: Default
sk: Predvolené

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Media
sk: Médiá

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Minimal
sk: Min.
