Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: Image
te: బొమ్మ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Theme
te: అలంకారం

en: Subtitle
te: ఉపశీర్షిక

en: About
te: గురించి
