Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: Image
is: Mynd

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Theme
is: Þema

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: About
is: Um
