Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Image
lv: Attēls

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Theme
lv: Tēma

en: Media
lv: Multivide

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: Minimal
lv: Minimāls
