Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Media
th: สื่อ

en: Subtitle
th: คำบรรยาย

en: About
th: เกี่ยวกับ
