Podigee Podcast Player (8.x-1.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Description
ug: بايانى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: About
ug: ھەققىدە
